![](http://manyasanadolu.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/10/14/969722/resimler/2024_03/k_11095759_gonulhattiprojesi2.jpg)
![](/tema/tema/4/images/image_shadow.png)
OKULUMUZDAN ELBİSTAN'A UZANAN "GÖNÜL HATTI PROJESİ"
6 Şubat 2023'de hepimizi derinden üzen Kahramanmaraş depremini unutmadık. "GÖNÜL HATTI PROJESİ" kapsamında okulumuz öğretmen, öğrenci, veli ve Manyas Halkının yardımlarıyla hazırlamış olduğumuz 1500 adet gıda kolilerimizi 5 öğretmen ve 18 öğrencimizle Elbistan konteynır kentteki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık. Kampanyamız için destek olan herkese Teşekkür ederiz.
Beğen |
8 kişi beğendi